Platinum Natural Menu - Kuře 375 g

Pozvolna vařené čerstvé kuřecí maso s náloží zeleniny a rýže. To je kompletní masové menu pro psy všech věkových kategorií.

76 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 546
Platinum Natural Menu - Kuře 375 g

Detailní popis produktu

Čerstvé kuřecí maso se připravuje pomalým vařením ve speciálním obalu Tetra recard. Je díky tomu lehce stravitelné, plné lahodné šťávy a neobyčejně voňavé. Kuchařská metoda Fleischsaftgarung uchovává v ingrediencích nejen vitamíny a minerály, ale i plnou chuť.

Ve složení nechybí rýže, jako zástupce snadno stravitelných sacharidů. Působí příznivě i na podrážděné zažívání citlivých chlupáčů a pomáhá napravit dietní chyby při krmení. Navíc je přirozeně bezlepková a hypoalergenní.

Čerstvé kuřecí maso plné živin:

  • 83 % čerstvého kuřecího masa se pomalu vaří v uzavřeném obalu
  • V receptuře najdete i sušené pivovarské kvasnice, které dbají o zdravou srst, srpávné trávení a jsou bohaté na vitamíny řady B
  • Dehydratovaná zelenina spolu s rýží se postará o vyvážené a plnohodnotné měnu pro vašeho chlupáče
  • To vše bez konzervantů, solí a umělých barviv
Velikost balení 375 g
Výrobce

Platinum

 

Složení: Čerstvé kuřecí maso (83 %), rýže zlomková, dehydrovaná zelenina (brokolice, mrkev, pórek), lososový olej, pivovarské kvasnice, olivový olej.
Analytické složky: Bílkoviny 15 %, tuky 9,7 %, popeloviny 2 %, vápník 0,6 %, vláknina 0,6 %, fosfor 0,4 %, masová šťáva 65 %.
Doplňkové látky na kg: itamin D3 (3a671) 480 IU, Vitamin E (3a700) 60 mg
Stopové prvky nebo sloučeniny stopových prvků: (E-4; síran měďnatý, pentahydrát) 1 mg, Zinek (3b603; oxid zinečnatý) 15 mg, Selen (E-8; seleničitan sodný) 0.03 mg.
Energetická hodnota: 1.676 kcal / 1 Kg