Platinum Natural Menu - Kachna+Krocan 90 g

Kachna i krůta jsou ideální pro zdravé trávení vašeho čtyřnohého parťáka. Neodolá ani největší psí gurmán.

43 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 1008
Platinum Natural Menu - Kachna+Krocan 90 g

Detailní popis produktu

ato paštika obsahuje to nejlepší čerstvé drůbeží maso z kachny a krocana. Kachní maso je zdrojem kvalitní bílkoviny, která je snadno stravitelná. Protože se ingredience pomalu vaří jedinečnou metodou Fleischsaftgarung, uzavřené ve speciálním obalu Tetra recard, zůstanou všechny vitamíny v mase spolu s bohatou chutí.

Kachní maso je dobrým zdrojem vitamínů řady A a B. Krůtí je také plné minerálů, jako je draslík, sodík, vápník nebo železo. Společně se tak postarají o harmonické zažívání vašeho čtyřnohého parťáka v každém věku.

To nejlepší pro zdraví vašeho psa:

  • 83 % prvotřídního kachního a krůtího masa
  • Sušené pivovarské kvasnice se postarají o harmonické trávení a lesklou srst
  • Dále ve složení najdete jen hydratovanou zeleninu bohatou na vitamíny a za studena lisované oleje, plné esenciálních mastných kyselin omega 3 a 6
  • To vše bez konzervantů, umělých barviv a dochucovadel
Výrobce Platinum
Velikost balení 90 g

 

Složení: Čerstvé kachní maso (42 %), čerstvé krocaní maso (41 %), sušené pivovarské kvasnice, sušená brokolice, sušená mrkev, sušený pórek, hrášek, lososový olej a olivový olej.
Analytické složky: Bílkoviny 14,6 %, tuky 9,9 %, popeloviny 2,9 %, vápník 0,95 %, vláknina 0,48 %, fosfor 0,54 %, masová šťáva 67 %.
Doplňkové látky na kg: Vitamin D3 (E-671) 480 mj, Vitamin E (3a700, alfa-tokoferol acetát) 60,00 mg
Stopové prvky nebo sloučeniny stopových prvků: (E-4) síran měďnatý pentahydrát: 1 mg, (E-6) oxid zinečnatý 15,00 mg, (E-8) seleničitan sodný 0,03 mg
Energetická hodnota: 1.408 kcal / 1 Kg