650g Yoggies Vařená potrava pro psy – krůtí maso s pohankou a kloubní výživou

LIMITOVANÁ EDICE
Vařená potrava je kompletní krmivo pro psa, které skvěle voní a ještě lépe chutná. Všechny suroviny pocházejí z farem a jsou v potravinářské kvalitě, takže si můžete být jistí, že svému psovi dáváte do misky to nejlepší.

149 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 1131
650g Yoggies Vařená potrava pro psy – krůtí maso s pohankou a kloubní výživou
2808 650g yoggies varena potrava pro psy kruti maso s pohankou a kloubni vyzivou
Novinka

Detailní popis produktu

Pro koho je Yoggies vařená potrava vhodná?

Vařenou potravu můžete dávat všem psům bez rozdílu velikosti a věku (od třech měsíců) jako každodenní krmivo, ale také jako ozvláštnění např. místo granulí nebo B.A.R.F.u. Zejména tento produkt oceníte, pokud máte pejska vybíravého a jen tak vám něco do čumáčku nevezme.

Vařená potrava je skvělá pro pejsky trpící různými zažívacími potížemi, jsou v pokročilém věku a nemají dostatečně silné zuby na klasické granule, nebo trpí různými druhy intolerancí nebo alergií.

Jaké jsou hlavní benefity vařené potravy?

 • Vysoká stravitelnost – díky vaření se zvyšuje stravitelnost některých potravin a zejména zeleniny, což může být příjemným řešením pro psy s citlivým zažíváním.
 • Měkká sousta – někteří psi mají problémy se žvýkáním, například po úrazech, nebo špatně tráví tvrdé kosti či granule.
 • Zvýšená vlhkost – vařená potrava přirozeně obsahuje více vlhkosti než granule, což je přínosné pro psy, kteří málo pijí, mají potíže s polykáním suché potravy, nebo s refluxem.
 • Různorodost – díky vařené potravě můžete vašemu psovi dopřát různé druhy masa a zeleniny, což přispívá k pestřejšímu a vyváženému krmení.
 • Řešení na míru – ideální a mnohdy jediná forma krmení pro psy, jejichž zdravotní nebo stravovací potřeby vyžadují specifický přístup.

Proč si vybrat Krůtí menu s pohankou?

Krůtí maso je bohatým zdrojem kvalitních bílkovin, které jsou nezbytné pro růst, opravu svalů a celkové zdraví psa. Má obvykle nižší obsah tuku než jiné druhy masa, což může být výhodné pro psy, kterým hrozí nadváha nebo mají problémy s trávením tuků. Je dobře stravitelné a méně alergenní než třeba hovězí nebo kuřecí maso, což vyhovuje psům s potravinovými alergiemi, nebo citlivým žaludkem. Obsahuje vitamín B6, niacin, fosfor a selen, které jsou pro zdraví psa klíčové.

Pohanka je bohatá na vlákninu, což může podporovat zdravou trávicí soustavu u psů a pomáhat při regulaci stolice. Má nižší obsah tuku než některé jiné obiloviny, což může být prospěšné pro psy s nadváhou nebo citlivým zažívacím traktem. Obsahuje důležité živiny jako vitamín B6, niacin, hořčík a fosfor, které jsou pro zdraví psa klíčové.

Lněné semínko je bohatý zdroj omega-3 mastných kyselin a zejména kyseliny alfa-linolenové (ALA). Tyto mastné kyseliny jsou pro zdraví psa klíčové a mohou pomoci snižovat záněty, podporovat zdraví srdce a zlepšovat stav kůže a srsti. Mohou také zlepšit i kvalitu srsti a snížit svědění či loupání kůže. Lněné semínko je bohaté na rozpustnou i nerozpustnou vlákninu, která může pomoci regulovat trávicí systém vašeho psa, pomáhá s problémy jako je zácpa a průjem, podporuje zdravou stolici a stabilizuje trávicí procesy. Obsahuje antioxidanty jako jsou ligniny chránící buňky vašeho psa před poškozením volnými radikály a posilují imunitní systém. Obsahuje vitamín B6, mangan a hořčík a podporuje tak celkový zdravý metabolismus psa.

Konopný olej obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, jejichž konzumace zlepšuje kvalitu srsti a snižuje svědění či loupání kůže. Obsahuje vitamín E, hořčík a zinek, které mohou posilovat imunitní systém psa a pomáhat mu tak odolávat nemocem. Má obvykle nižší obsah nasycených tuků, což může být prospěšné pro psy, kteří mají nadváhu nebo mají problémy s trávením tuků.

Lithotamnium mořská řasa pro vyvážený poměr vápníku a fosforu.

Fenykl redukuje nadýmání a plynatost. Jeho aromatické vlastnosti pomáhají zklidnit zažívací potíže a oleje v něm obsažené uvolňují dýchací cesty při nachlazení nebo alergii. Fenykl zároveň představuje zajímavou přísadu, která zajišťuje potřebnou různorodost ve stravě.  

Zelenina je bohatým zdrojem vitamínu A, C a K, draslíku, vlákniny a dalších živin, které podporují imunitní systém, zdravou kůži, oči a svaly. Obsahuje vlákninu, která může pomoci regulovat trávicí soustavu psa a snižuje riziko zažívacích problémů, jako jsou zácpa nebo průjem. Zlepšuje pocit sytosti a slouží i jako prebiotikum.

Složení

Složení: Krůtí maso s kostí a vnitřnostmi 83 %, směs zeleniny (kořenová zelenina, hrášek), pohanka 5 %, konopný olej za studena lisovaný, kloubní výživa 1 %, lněná semínka, fenykl.

Analytické složky: vlhkost 68 %, sacharidy 21,1 %, hrubý protein 16,1 %, hrubý tuk 7,95 %, hrubá vláknina 1,2 %, hrubé popeloviny 3,1 %, vápník 0,66 %, fosfor 0,35 %, sodík 0,3 %.

Vitamíny a stopové prvky: vitamín A (retinol) 11 800 IU/ kg  , vitamín E (3a700) 137 mg/ 100 g, biotin (3a880) 0,2 mg/ 100 g, železo (3b103) 10 mg/ 100 g.

Využitelná energie: 131 kcal/100 g.

Skladovat lze při pokojové teplotě. Po otevření skladujte v chladu, spotřebujte do 2 dnů. Vždy přihlížejte k potřebám vašeho psa (zdravotní stav, kondice, zátěž). Podávejte při pokojové teplotě. Váš pes by měl mít vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

 

Dávkování

Pokud má váš pes specifické potřeby a vyžaduje méně masa v krmivu, doporučujeme krmnou dávku nastavit Yoggies sušenou přílohou.

dospělý pes/ den  váha psa  doporučená krmná dávka 
2,5 kg 212 g
5,0 kg 350 g 
15,0 kg 790 g
30,0 kg  1330 g

Doporučení

Kdy doporučujeme krmit vařenou potravou Yoggies?

 • Pes je vybíravý a nedaří se pro něj najít dlouhodobě vyhovující kompletní a zdravé krmivo.
 • Pes je po operaci a trpí nechutenstvím.
 • Pes trpí alergiemi, trávicími potížemi, průjmy, pravidelně nebo občasně zvrací.
 • Fenka je po porodu a velmi těžko přijímá granule nebo B.A.R.F. Je třeba nasadit voňavou, chutnou a výživově bohatou potravu.
 • Jedete na dovolenou, závody, výlet a chcete vašemu psovi dopřát chutné, výživově hodnotné krmivo, které není třeba nijak speciálně uchovávat, chladit nebo mrazit.
 • Nechcete si lámat hlavu se skladováním (v suchu, v chladu nebo dokonce v mrazu). Chcete potravu, která je rychle připravená a zároveň i zdravá, bez chemie a pro pejskovi chutná.
 • Potřebujete potravu dietní vzhledem ke zdravotním potížím jako jsou například problémy s játry, ledvinami, klouby, ale i cukrovkou a nadváhou.