650g Yoggies Vařená potrava pro psy – hovězí maso s quinoou a kloubní výživou

LIMITOVANÁ EDICE
Vařená potrava je kompletní krmivo pro psa, které skvěle voní a ještě lépe chutná. Všechny suroviny pocházejí z farem a jsou v potravinářské kvalitě, takže si můžete být jistí, že svému psovi dáváte do misky to nejlepší. 

159 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 1119
650g Yoggies Vařená potrava pro psy – hovězí maso s quinoou a kloubní výživou
2734 650g yoggies varena potrava pro psy hovezi maso s quinoou a kloubni vyzivou
Novinka

Detailní popis produktu

Pro koho je Yoggies vařená potrava vhodná?

Vařenou potravu můžete dávat všem psům bez rozdílu velikosti a věku (od třech měsíců) jako každodenní krmivo, ale také jako ozvláštnění např. místo granulí nebo B.A.R.F.u. Zejména tento produkt oceníte, pokud máte pejska vybíravého a jen tak vám něco do čumáčku nevezme.

Vařená potrava je skvělá pro pejsky trpící různými zažívacími potížemi, jsou v pokročilém věku a nemají dostatečně silné zuby na klasické granule, nebo trpí různými druhy intolerancí nebo alergií.

Jaké jsou hlavní benefity vařené potravy?

 • Vysoká stravitelnost – díky vaření se zvyšuje stravitelnost některých potravin a zejména zeleniny, což může být příjemným řešením pro psy s citlivým zažíváním.
 • Měkká sousta – někteří psi mají problémy se žvýkáním, například po úrazech, nebo špatně tráví tvrdé kosti či granule.
 • Zvýšená vlhkost – vařená potrava přirozeně obsahuje více vlhkosti než granule, což je přínosné pro psy, kteří málo pijí, mají potíže s polykáním suché potravy, nebo s refluxem.
 • Různorodost – díky vařené potravě můžete vašemu psovi dopřát různé druhy masa a zeleniny, což přispívá k pestřejšímu a vyváženému krmení.
 • Řešení na míru – ideální a mnohdy jediná forma krmení pro psy, jejichž zdravotní nebo stravovací potřeby vyžadují specifický přístup.

 

Proč si vybrat Hovězí menu s quinoou?

Hovězí maso je bohatým zdrojem bílkovin důležitým pro růst, opravu tkání, celkovou kondici svalů a pomáhají udržovat psa ve formě. Je kvalitním zdrojem železa nezbytným pro tvorbu červených krvinek a obsahuje vitamín B12, který podporuje zdravý nervový a trávicí systém. Hovězí maso je chutné a atraktivní, což motivuje vybíravé jedince k jídlu pomáhá tak udržet jejich váhu a celkový zdravotní stav.

Quinoa je významným zdrojem rostlinných bílkovin a obsahuje všechny esenciální aminokyseliny přínosné zejména pro ty, kteří potřebují více bílkovin ve stravě. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů jako je hořčík, fosfor, železo a vitamín B přispívajících k celkovému zdraví psa. Obsahuje také vlákninu, která může podpořit zdravé trávení u psů a pomoci předcházet zácpě.

Šípky představují bohatý zdroj vitamínu C a dalších antioxidantů, které posilují imunitní systém psa. Chrání ho před různými nemocemi a je stejně důležitý pro psi, jako pro lidi. Konzumace šípků podporuje zdravé trávení a předchází zácpě díky obsažené vláknině. Obsahují látky prospěšné pro zdraví kloubů a u starších psů mohou pomoci snížit záněty a bolesti spojené s artritidou.

Pivovarské kvasnice jsou výborným zdrojem vitamínů B, minerálů a prebiotik podporujících zdraví trávicího a imunitního systému psa.

Konopný olej obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, jejichž konzumace zlepšuje kvalitu srsti a snižuje svědění či loupání kůže. Obsahuje vitamín E, hořčík a zinek, které mohou posilovat imunitní systém psa a pomáhat mu tak odolávat nemocem. Má obvykle nižší obsah nasycených tuků, což může být prospěšné pro psy, kteří mají nadváhu nebo mají problémy s trávením tuků.

Lithotamnium mořská řasa pro vyvážený poměr vápníku a fosforu.

Zelenina je bohatým zdrojem vitamínu A, C a K, draslíku, vlákniny a dalších živin, které podporují imunitní systém, zdravou kůži, oči a svaly. Obsahuje vlákninu, která může pomoci regulovat trávicí soustavu psa a snižuje riziko zažívacích problémů, jako jsou zácpa nebo průjem. Zlepšuje pocit sytosti a slouží i jako prebiotikum.

Složení

Složení: Hovězí maso a vnitřnosti 81 %, směs zeleniny (batáty, červená řepa, cuketa), quinoa vařená 5 %, konopný olej za studena lisovaný, pivovarské kvasnice, Lithothamnium (zvápenatělé řasy), kloubní výživa 1 %, šípky sušené.

Analytické složky: hrubý protein 17 %, hrubý tuk 11 %, hrubá vláknina 2 %, hrubé popeloviny 2 %, sušina 33 %, vápník 0,4 %, fosfor 0,2 %, sodík 0,1 %.

Využitelná energie: 156 kcal/100 g. Skladovat lze při pokojové teplotě.

Po otevření skladujte v chladu, spotřebujte do 2 dnů. Vždy přihlížejte k potřebám vašeho psa (zdravotní stav, kondice, zátěž). Podávejte při pokojové teplotě. Váš pes by měl mít vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

Dávkování

Pokud má váš pes specifické potřeby a vyžaduje méně masa v krmivu, doporučujeme krmnou dávku nastavit Yoggies sušenou přílohou. 

dospělý pes/ den  váha psa  doporučená krmná dávka 
2,5 kg 199 g
5,0 kg 320 g 
15,0 kg 750 g
30,0 kg  1250 g

Doporučení

Kdy doporučujeme krmit vařenou potravou Yoggies?

 • Pes je vybíravý a nedaří se pro něj najít dlouhodobě vyhovující kompletní a zdravé krmivo.
 • Pes je po operaci a trpí nechutenstvím.
 • Pes trpí alergiemi, trávicími potížemi, průjmy, pravidelně nebo občasně zvrací.
 • Fenka je po porodu a velmi těžko přijímá granule nebo B.A.R.F. Je třeba nasadit voňavou, chutnou a výživově bohatou potravu.
 • Jedete na dovolenou, závody, výlet a chcete vašemu psovi dopřát chutné, výživově hodnotné krmivo, které není třeba nijak speciálně uchovávat, chladit nebo mrazit.
 • Nechcete si lámat hlavu se skladováním (v suchu, v chladu nebo dokonce v mrazu). Chcete potravu, která je rychle připravená a zároveň i zdravá, bez chemie a pro pejskovi chutná.
 • Potřebujete potravu dietní vzhledem ke zdravotním potížím jako jsou například problémy s játry, ledvinami, klouby, ale i cukrovkou a nadváhou.